Akrobatický let Z-142, Z-526


Líbí se Vám akrobatické představení které je možné shlédnout pouze na leteckých dnech? Toužíte zažít ten pocit ,kdy se letadlo otočí a vy letíte hlavou dolů?  Tento zážitek je právě pro Vás! Zkušený pilot s Vámi probere možnosti a dle dohody ukáže všechny akrobatické prvky o které budete mít zájem.
Minimální věk účastníka je 15 let a s přihlédnutím na vlastní zdravotní stav.
Zážitek obsahuje seznámení se s letadlem, předletovou instruktáž, vlastní let v požadované délce.

Lety se provádějí celý rok na letišti Brno – Tuřany a jsou závislé od počasí. Za nepříznivého počasí není možné zážitek uskutečnit. Pokud to momentální provoz na letišti dovolí, létáme aktrobatický let přímo nad letištěm nebo v jeho těsné blízkosti. Vaši blízcí Vás budou moci sledovat přímo nad sebou. Let je možné realizovat od pondělí do soboty. Vyhrazujeme si právo rozhodnout, kterým letounem se let uskuteční, podle aktuální dostupnosti letounu. 
 

Počet osob:  1

Doprovod se může pohybovat pouze na určeném místě letiště a řídit se pokyny našeho zástupce. Maximální počet doprovázejících osob je 4, tj. včetně klienta 5. Máte-li zájem o doprovod s vyšším počtem Vašich blízkých, je nutné toto předem oznámit!  Za příplatek 1210,-- Kč zajistíme další osobu z našeho personálu, která se bude doprovodu plně věnovat a zároveň dohlížet na bezpečnost.
 

100% Nejvyšší stupeň adrenalinu. Zážitek opravdu pro odvážné, kteří touží zažít, něco ojedinělého a rádi sebou nechají cloumat maximálními dávkami adrenalinu. Mají chuť posunout své hranice odvahy někam dál a dočasnou arytmii srdce přijímají s nadšením.

Objednávka
PopisCena
15 min. Z-42 , Z-5264800 Kč

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz