Akrobatický let Z-142, Z-526


Líbí se Vám akrobatické představení které je možné shlédnout pouze na leteckých dnech? Toužíte zažít ten pocit ,kdy se letadlo otočí a vy letíte hlavou dolů?  Tento zážitek je právě pro Vás! Zkušený pilot s Vámi probere možnosti a dle dohody ukáže všechny akrobatické prvky o které budete mít zájem.
Minimální věk účastníka je 15 let a s přihlédnutím na vlastní zdravotní stav.
Zážitek obsahuje seznámení se s letadlem, předletovou instruktáž, vlastní let v požadované délce.

Lety se provádějí celý rok na letišti Brno – Tuřany a jsou závislé od počasí. Za nepříznivého počasí není možné zážitek uskutečnit. Pokud to momentální provoz na letišti dovolí, létáme aktrobatický let přímo nad letištěm nebo v jeho těsné blízkosti. Vaši blízcí Vás budou moci sledovat přímo nad sebou. 
 

Počet osob:  1

Doprovod se může pohybovat pouze na určeném místě letiště a řídit se pokyny našeho zástupce. Maximální počet doprovázejících osob je 4, tj. včetně klienta 5. Máte-li zájem o doprovod s vyšším počtem Vašich blízkých, je nutné toto předem oznámit!  Za příplatek 1000,-- Kč zajistíme další osobu z našeho personálu, která se bude doprovodu plně věnovat a zároveň dohlížet na bezpečnost.
 

100% Nejvyšší stupeň adrenalinu. Zážitek opravdu pro odvážné, kteří touží zažít, něco ojedinělého a rádi sebou nechají cloumat maximálními dávkami adrenalinu. Mají chuť posunout své hranice odvahy někam dál a dočasnou arytmii srdce přijímají s nadšením.

Objednávka
PopisCena
15 min. Z-1424100 Kč
15 min. Z-5264400 Kč

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz