Vyhlídkový let vrtulníkem!

Vyhlídkový let vrtulníkem je nezapomenutelný a vyhledávaný zážitek! V naší nabídce naleznete vyhlídkový let vrtulníkem a to dvou či čtyř místným. Specialitou pak je let vrtulníkem Bell 206.Součástí všech vyhlídkových letů je seznámení s vrtulníkem, předletová instruktáž, vlastní let a také možnost focení a natáčení průběhu letu.


Vyhlídkový let dvoumístním vrtulníkem R-22

Vyhlídkový let vrtulníkem pro 1 osobu. Už jste zažili ledacos, ale něco Vám jestě schází? Pak se s námi zkuste proletět vrtulníkem. Podle počtu pasažérů nabízime dvou až pětimístné stroje.
adrenalinometr 70%

Vyhlídkový let čtyřmístním vrtulníkem R-44

Vyhlídkový let vrtulníkem pro 3 osoby. Chcete se podívat na místa kam se pěšky ani autem nedostanete? S námi si tam můžete zalětět helikoptérou. Objednejte si některý z námi nabízených letů vrtulníkem a máte své s
adrenalinometr 70%

Vyhlídkový let vrtulníkem Bell 206

Vyhlídkový let vrtulníkem Bell 206 pro 4 osoby
adrenalinometr 70%

Zlatý zážitkový poukaz

Darujete-li zlatý dárkový poukaz, darujete báječnou možnost, aby let tryskáčem nebyl už jenom snem. V dalším případě darujete kombinaci mnoha nezapomenutelných zážitků, napr. vyhlídkový let letadlem + čtyřkolka + jízda obrněným transportérem...
adrenalinometr

Stříbrný zážitkový poukaz

Šťastný majitel stříbrného zážitkového poukazu si může Váš dárek užít napr. formou letu vrtulníkem, nebo pokud dává přednost čtyřem kolům může si splnit svůj sen a hodinu řádit v obrněném transportéru.
adrenalinometr


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz