Vyhlídkový let vrtulníkem Bell 206

Let vrtulníkem
Pro ty, kteří si chtějí okusit let vrtulníkem i s příbuznými, přáteli nebo známými je tu vrtulník Bell 206 B3.  Je to spolehlivý a bezpečný, pětimístný vrtulník poháněný turbínovým motorem. Ve vzduchu vydrží 4,5 hodiny.  Můžete si užít pohledu shora na známá místa, nebo bydliště, zvolit si vyhlídkovou trasu – vše je pouze na Vás.  Budete v rukou zkušeného pilota, který Vás rád s vrtulníkem blíže seznámí a zodpoví Vaše dotazy.
Zážitek je vhodný jak pro dospělé tak pro děti.

Zážitek obsahuje seznámení se s vrtulníkem, předletovou instruktáž, vlastní let v požadované délce. Samozřejmostí je také vlastní možnost focení a natáčení průběhu letu.

Lety se provádějí celý rok na letišti Brno – Tuřany a jsou závislé od počasí. Za nepříznivého počasí není možné zážitek uskutečnit. Let je možné realizovat od pondělí do soboty. V neděli se lety neprovádějí. 

Počet osob je 1-4

Doprovod se může pohybovat pouze na určeném místě letiště a řídit se pokyny našeho zástupce. Maximální počet doprovázejících osob je 4, tj. včetně klienta 5. Máte-li zájem o doprovod s vyšším počtem Vašich blízkých, je nutné toto předem oznámit!  Za příplatek 1210,-- Kč zajistíme další osobu z našeho personálu, která se bude doprovodu plně věnovat a zároveň dohlížet na bezpečnost.

Objednávka
PopisCena
20 min10000 Kč
30 min15300 Kč
45 min24100 Kč
60 min31300 Kč

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz