Vyhlídkové lety letadlem

Nabízíme vyhlídkové lety na několika typech letadel a vrtulníku, dle počtu pasažérů, vkusu a finančních možností. Nabízíme vyhlídkové lety letadlem jako dárek.
Nově nabízíme možnsot vyhlídkového letu v kombinaci s dalšími zážitky!
Zážitky jako dárek, to je tvůjzážitek.cz!


Vyhlídkový let čtyřmístným letadlem ZLIN 43

Vyhlídkový let z letište LKTB Brno - Tuřany. Můžete letět sami, nebo s sebou vzít ješte další dva přátele. Letoun ZLÍN Z-43 který k vyhlídkovým letům používáme nejčastěji je určen pro pilota a tři cestující. Ideální dárek pro přátele, neb
adrenalinometr 50%

Zlatý zážitkový poukaz

Darujete-li zlatý dárkový poukaz, darujete báječnou možnost, aby let tryskáčem nebyl už jenom snem. V dalším případě darujete kombinaci mnoha nezapomenutelných zážitků, napr. vyhlídkový let letadlem + čtyřkolka + jízda obrněným transportérem...
adrenalinometr

Stříbrný zážitkový poukaz

Šťastný majitel stříbrného zážitkového poukazu si může Váš dárek užít napr. formou letu vrtulníkem, nebo pokud dává přednost čtyřem kolům může si splnit svůj sen a hodinu řádit v obrněném transportéru.
adrenalinometr

Bronzový zážitkový poukaz

Na bronzový zážitkový poukaz si může obdarovaný splnit sen napr. v podobě vyhlídkového letu, nebo jízdu čtyřkolkou. V případě, že bude obdarovaný toužit po jiném zážitku, jehož cena je vyšší, není problém si cenový rozdíl doplatit.
adrenalinometr


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz