Vyhlídkový let čtyřmístným letadlem ZLIN 43

Máte neodolatelnou chuť vzlétnout do oblak a užít si pohledu na známou krajinu z dostatečné výšky? Prohlédnout známá místa, která jsou z ptačí perspektivy zcela jiná, vyfotit si Váš dům, Vaše městečko, známý hrad, romantický zámek, nebo oblíbené místo? To vše Vám nabízí let letadlem Z43 (Z142). Stačí jen nasednout…a náš zkušený profesionální pilot Vás vznese do oblak.
Jako jedni z mála nabízíme i noční vyhlídkové lety. Všichni naši piloti mají kvalifikaci pro noční lety.

Zážitek je vhodný jak pro dospělé tak pro děti. Pro děti je možné do letadla použít autosedačku

Zážitek obsahuje seznámení se s letadlem, předletovou instruktáž, vlastní let v požadované délce. Samozřejmostí je také vlastní možnost focení a natáčení průběhu letu.

Vyhlídkové lety se provádějí celý rok na letišti LKTB v Brně – Tuřanech a jsou závislé od počasí. Za nepříznivého počasí není možné zážitek uskutečnit. Lety se provádějí od pondělí do soboty. 

Počet osob je 1-3.

Doprovod se může pohybovat pouze na určeném místě letiště a řídit se pokyny našeho zástupce. Maximální počet doprovázejících osob je 4, tj. včetně klienta 5.  Máte-li zájem o doprovod s vyšším počtem Vašich blízkých, je nutné toto předem oznámit!  Za příplatek 1210,-- Kč zajistíme další osobu z našeho personálu, která se bude doprovodu plně věnovat a zároveň dohlížet na bezpečnost.
 

Videozáznam jednoho z našich vyhlídkových letů. Můžete se proletět nad svůj dům, přehradu, hrad i vojenské letiště.

50% Zážitek, který s Vaším srdíčkem už začne pracovat rychleji. Ale i přesto je to klidnější forma, vhodná pro ty kteří neholdují přehnanému stoupání adrenalinu. Mírné zvýšení srdečního tepu je úplně namístě.

Objednávka
PopisCena
15 min2600 Kč
20 min3600 Kč
30 min4700 Kč
60 min8800 Kč

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz