Archiv zpráv

Letecká sezóna v plném proudu

4.7.2017
Dovolujeme si Vás upozornit na naše velmi oblíbené vyhlídkové lety Zlínem Z-143, akrobatické lety Z-142 a nejlevnější let tryskáčem L-29 Delfín. Rezervujte si včas Váš neopakovatelný zážitek, nebo obdarujte své blízké úchvatnou podívanou z ptačí perspektivy. Pojďte patřit mezi ty, kteří vysedají z letadlas palcem nahoru, úsměvem na rtech a myšlenkou o brzkém zopakování.

Létání na barvách podzimu

20.10.2016
S příchodem podzimu si Vás dovolujeme upozornit na naše velmi oblíbené vyhlídkové lety Zlínem Z-143, akrobatické lety Z-142 a nejlevnější let tryskáčem L-29 Delfín. Rezervujte si včas Váš neopakovatelný zážitek,nebo obdarujte své blízké úchvatnou podívanou z ptačí perspektivy. Pojďte patřit mezi ty, kteří vysedají z letadla s palcem nahoru, úsměvem na rtech a myšlenkou o brzkém zopakování.

Adrenalinové letecké zážitky

4.7.2010
Každý z Vás určitě aspoň jednou v životě zažil ten pocit, kdy máte všeho dost a cítíte, že potřebujete nějaký životabudič. Přesně ten čas, kdy víte, že si musíte udělat radost, zahodit starosti, přestat myslet na práci a konečně si pořádně něco užít. Naše společnost je tu právě pro tyto chvíle. Pojďte s námi zapomenout na starosti všedních dní a začněte si konečně vychutnávat adrenalinové zážitky dle Vašich představ.

Adrenalinové letecké zážitky 2

4.7.2010


  • 1

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • Tandemové seskoky a seskoky padákem - Profesionálové v oblasti seskoků padákem a tandemových seskoků.
  • virive-bazeny.cz - Vířivé bazény a vířivky pro relax a pohodu. V nabídce nechybí bazénová chemie a příslušenství.
  • pan-hracek.cz - Hračky pro kluky i holky, hry, lego, barbie, stavebnice, kočárky pro panenky, puzzle, modely aj.
  • zabruslime.cz - E-shop nabízející inline kolečkové brusle, inline brusle, helmy chrániče, ložiska, batohy a veškeré příslušenství.
  • ahifi.cz - Prodej multimediální techniky do aut od profesionálů; autohifi, subwoofery, autorádia, reproduktory. S ukázkami montáží.
  • matrace-polstare.cz - Matrace pro děti i dospělé. Kvalitní materiály, matrace na míru. Nabízíme také polohovatelné a pevné rošty.