Vyhlídkový let dvoumístním vrtulníkem R-22

Toužíte-li po zážitku z vyhlídky vrtulníkem, zde na Vás čeká dvoumístný vrtulník R22. I přesto, že je nejmenším certifikovaným vrtulníkem na světě, díky moderním technologiím s nejnovějším konstrukčním prvkům je zaručena vysoká spolehlivost. Můžete si užít pohledu shora na známá místa, nebo bydliště, zvolit si vyhlídkovou trasu – vše je pouze na Vás.  Budete v rukou zkušeného pilota, který Vás rád s vrtulníkem blíže seznámí a zodpoví Vaše dotazy.
Zážitek je vhodný jak pro dospělé tak pro děti.

Zážitek obsahuje seznámení se s vrtulníkem, předletovou instruktáž, vlastní vyhlídkový let vrtulníkem v požadované délce. Samozřejmostí je také vlastní možnost focení a natáčení průběhu letu.

Vyhlídkové lety se provádějí od pondělí do soboty, celý rok na letišti Brno – Tuřany a jsou závislé od počasí. Za nepříznivého počasí není možné zážitek uskutečnit. 

Počet osob je 1

Doprovod se může pohybovat pouze na určeném místě letiště a řídit se pokyny našeho zástupce. Maximální počet doprovázejících osob je 4, tj. včetně klienta 5. Máte-li zájem o doprovod s vyšším počtem Vašich blízkých, je nutné toto předem oznámit!  Za připlatek 1210,-- Kč zajistíme další osobu z našeho personálu, která se bude doprovodu plně věnovat a zároveň dohlížet na bezpečnost.
 
Záznam z vyhlídkového letu vrtulníkem R22.
 

Objednávka
PopisCena
20 min4600 Kč
30 min6700 Kč
60 min12700 Kč

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz