Vyhlídkový let čtyřmístním vrtulníkem R-44

Zde je máte možnost podělit se se zážitky z vyhlídkového letu vrtulníkem se svými nejbližšími. Společný zážitek Vám dopřeje vrtulník Robinson R44 - čtyřmístný, velmi spolehlivý vrtulník s větším komfortem. Cestovní rychlost dosahuje 210 km/h. Kabina je uzpůsobena tak, aby všichni cestující vyhlídkového letu měli vynikající výhled. Je využíván v sportovní i komerční oblasti, pro dopravu osob, fotografování nebo filmování. Budete v rukou zkušeného pilota, který Vás rád s vrtulníkem blíže seznámí a zodpoví Vaše dotazy. Naši piloti jsou profesionálové létající u armády, policie, nebo záchranné služby.
Zážitek je vhodný jak pro dospělé tak pro děti.

Zážitek obsahuje seznámení s vrtulníkem, předletovou instruktáž, vlastní let helikoptérou v požadované délce. Samozřejmostí je také vlastní možnost focení a natáčení průběhu letu.

Vyhlídkové lety vrtulníkem se provádějí od pondělí do soboty celý rok na letišti Brno – Tuřany a jsou závislé od počasí. Za nepříznivého počasí není možné zážitek uskutečnit.

Počet osob je 1-3

Doprovod se může pohybovat pouze na určeném místě letiště a řídit se pokyny našeho zástupce. Maximální počet doprovázejících osob je 4, tj. včetně klienta 5. Máte-li zájem o doprovod s vyšším počtem Vašich blízkých, je nutné toto předem oznámit!  Za příplatek 1210,-- Kč zajistíme další osobu z našeho personálu, která se bude doprovodu plně věnovat a zároveň dohlížet na bezpečnost.
 
Záznam z vyhlídkového letu vrtulníkem R22.

Objednávka
PopisCena
15 min6050 Kč
30 min12100 Kč
60 min24000 Kč

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz