Jízda čtyřkolkou

Pojďte s námi vyzkoušet jízdní vlastnosti čtyřkolky do terénu. Určitě Vás zaujme a nezůstanete u jedné jízdy. Jízda se pořádá celoročně bez ohledu na počasí, pouze jízda za deště je stížená a záleží na Vás, jestli ji hodláte podstoupit i v nepříznivějším počasí. Jízda čtyřkolkou se provádí v okolí Brna a lokalitě určené naší společností.

Minimální věk obdarovaného je 18 let a musí být vlastníkem řidičského oprávnění sk. B. Vhodná je i fyzická způsobilost. Před jízdou je zakázáno požití alkoholických a jiných návykových látek.

Počet osob: 1-2   Jízda se lépe vychutnává samostatně, záleží ovšem jen na obdarovaném, jestli si chce vzít spolujezdce.

Zážitek obsahuje seznámení se s čtyřkolkou, vlastní jízdu v požadované délce. Helma bude zapůjčena . Doporučujeme je se vybavit vhodným sportovnějším oblečením do terénu.

Doprovod se může pohybovat pouze na určeném místě a řídit se pokyny našeho zástupce.

80% Zážitek, u kterého se můžete spolehnout, že Vám rozproudí srdíčko v rychlejším tempu a určitě budete rádi na sobě pozorovat stoupající napětí. Tento stupeň adrenalinu je určen již pro mírně odvážnější a určitě ve Vás zanechává déle trvající efekt.

Objednávka
PopisCena
30 min1500 Kč
60 min2700 Kč

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz