NEJLEVNĚJŠÍ let tryskáčem L-29 Delfín

Pokud jste milovníky "opravdového létání" a vůně Jet A-1 je pro Vás ta nejlahodnější na světě jste tu správně. Pro opravdové fajnšmekry není nic krásnějšího, než zvuk turbíny roztočené na 100% otáček.
Zde máte jedinečnou možnost být pasažérem proudové stíhačky L-29 Delfín. Můžete zažít ten pocit o kterém jste mohli slýchat jen od vojenských pilotů. Na takový zážitek se jen tak nezapomíná. Uvidíte, co stíhačka dokáže, při obratech můžete vyzkoušet přetížení do +5 G. Záleží jen na Vás a na dohodě s pilotem o které prvky budete stát a které Vás nadchnou natolik, že je budete chtít zkusit znovu a znovu. Velitelem letounu bude zkušený vojenský pilot a instruktor s náletem mnoha tisíc hodin na proudových letounech L-29, L-39, MIG-15, MIG-17, MIG-21

Letu je možné se zúčastnit pouze ze zadní kabiny a je určen pro jednu osobu od 18 s přihlédnutím na vlastní zdravotní stav.

Lety se provádějí celý rok od pondělí do soboty na letišti Brno – Tuřany a jsou závislé od počasí. Za nepříznivého počasí není možné zážitek uskutečnit. Let není možné realizovat v neděli. 

Služba navíc:  videozáznam přímo z kabiny letadla. Cena nesestříhaného záznamu (internetové úložiště) je 1000,-- Kč. Sestříhaný záznam (internetové úložiště) je 2000,-- Kč.  

Počet osob je 1

Doprovod se může pohybovat pouze na určeném místě letiště a řídit se pokyny našeho zástupce. Maximální počet doprovázejících osob je 4, tj. včetně klienta 5. Máte-li zájem o doprovod s vyšším počtem Vašich blízkých, je nutné toto předem oznámit!  Za příplatek 1210,-- Kč zajistíme další osobu z našeho personálu, která se bude doprovodu plně věnovat a zároveň dohlížet na bezpečnost.
 

100% Nejvyšší stupeň adrenalinu. Zážitek opravdu pro odvážné, kteří touží zažít, něco ojedinělého a rádi sebou nechají cloumat maximálními dávkami adrenalinu. Mají chuť posunout své hranice odvahy někam dál a dočasnou arytmii srdce přijímají s nadšením.

Objednávka
PopisCena
15 min25400 Kč
20 min33800 Kč
Nesestříhaný záznam (internetové úložiště)+ 1200 Kč
Sestříhané video na stažení z úložiště+ 2500 Kč

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz